scroll

Andrzejki 2023

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

ANDRZEJKI:
Spędź niezwykłe Andrzejki w Willa Florek ! Nasz resort nad morzem to idealne miejsce na relaksujący wieczór w magicznej atmosferze. Skorzystaj z atrakcji, takich jak basen, jacuzzi i strefa saun, by rozgrzać się w zimowe wieczory. Po tych relaksujących chwilach, wybierz się na spacer po naszym urokliwym otoczeniu, gdzie mroźny powiew nadmorskiego wiatru dodatkowo wzmocni atmosferę tej wyjątkowej nocy.

W cenie pobytu:

  • Nocleg w komfortowych pokojach, apartamentach studio lub dwupoziomowych apartamentach: Oferujemy wygodne pokoje, nowoczesne apartamenty studio oraz dwupoziomowe apartamenty, każdy z prywatnym balkonem, łazienką oraz płaskim telewizorem z
  • Aneks kuchenny z dostępem do różnych sprzętów: każdy pokój wyposażony jest w aneks kuchenny
  • Relaks w basenie i jacuzzi: Zapewniamy dostęp do naszego basenu oraz jacuzzi, abyście mogli cieszyć się chwilami relaksu.
  • Strefa saun: Dla miłośników sauny przygotowaliśmy strefę z łaźnią parową, sauną suchej fińskiej oraz aromatyczną sauną, abyście mogli odprężyć ciało i umysł.
  • Bezpłatne WiFi
Dodatkowo:
W samym sercu resortu czeka na Ciebie nasza przytulna kawiarnia, gdzie aromatyczna kawa miesza się z relaksującą atmosferą. To idealne miejsce na chwilę odpoczynku.

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »