scroll

Zrób Prezent

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

Wszystkie osoby, które szukają wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdą Państwo vouchery kwotowe do naszego hotelu. Taki podarunek doskonale sprawdzi się na każdą okazję - czy to na urodziny, czy na rocznicę ślubu. Z pewnością obdarowane nim osoby docenią ten gest, w końcu komu nie marzy się wypoczynek nad polskim morzem? Zapewniamy, że voucher podarunkowy do Willi Florek to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Voucher do hotelu - najlepszy prezent dla bliskiej osoby

Vouchery kwotowe dostępne są w różnych cenach – od 250zł do 1500 zł - więc można wybrać ten o wartości, który najbardziej Państwu odpowiada. Prezent obejmuje całą ofertę hotelu, za wyjątkiem opłaty parkingowej oraz klimatycznej. Osoba obdarowana takim prezentem będzie mogła korzystać z wszystkich atrakcji w hotelu, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Prezent jest możliwy do wykorzystania do 3 miesięcy od daty zakupu.

Jak zamówić voucher do hotelu?

Voucher kwotowy zamówią Państwo na naszej stronie internetowej. Wystarczy wybrać jego wartość i następnie wypełnić formularz. Zapłatę można dokonać przelewem lub kartą kredytową w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Po jego dokonaniu prezent prześlemy na podany w formularzu adres. Następnie osoba nim obdarowana będzie musiała skontaktować się z hotelem, aby ustalić datę, kiedy chciałaby wykorzystać naszą kartę podarunkową.

Voucher kwotowy - możliwość korzystania z wszystkich atrakcji hotelu

Willa Florek zapewnia wiele atrakcji, z których mogą skorzystać osoby obdarowane voucherem kwotowym. Gwarantujemy nie tylko nocleg blisko morza w pięknie urządzonym pokoju z balkonem, ale również korzystanie z oświetlonego basenu, który znajduje się w przyziemiu hotelu. Karta podarunkowa obejmuje także takie atrakcje relaksacyjne, jak jacuzzi oraz sauny. Ponadto nasz hotel w Rewalu położony jest nieopodal plaży, co jest dodatkowym atutem pobytu w Willi Florek.

 

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »