scroll

Wszystkie Oferty

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

Rodzinom, którym marzy się spędzenie tegorocznych wakacji nad polskim morzem, proponujemy pakiet pobytowy w naszej Willi Florek w Rewalu w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta wakacyjna na 2024 rok jest dostępna do wykorzystania w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia. Proponowany przez nas pakiet dla rodzin z dziećmi to możliwość spędzenia 8 fantastycznych dni w urokliwym hotelu pełnym atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej letniej oferty.

Co obejmuje nasza oferta wakacyjna dla rodzin?

Pakiet pobytowy w naszym hotelu w Rewalu obejmuje nocleg w pokoju trzyosobowym dla dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci za 750 zł za dobę. W przypadku rodziny z jednym dzieckiem kwota za jeden dzień i noc wynosi 700 zł. W cenie oferty możliwe jest skorzystanie ze śniadań oraz obiado-kolacji w naszej restauracji. Co więcej, rodziny mogą korzystać bez ograniczeń z basenu, jacuzzi, strefy saun, a także z bezprzewodowego internetu.

Pokoje dla rodzin

Eleganckie i przytulne pokoje z łazienką w naszym hotelu urządzone są w taki sposób, aby zapewnić rodzinom pełny komfort. Chociaż oferowany przez nas pakiet pobytowy zawiera opcję korzystania z naszej restauracji, w pokojach Gości znajduje się aneks kuchenny umożliwiający przyrządzanie swoich własnych posiłków. Ponadto rodziny mogą korzystać z balkonu oraz oglądać wspólnie telewizję na płaskim telewizorze.

Jakie atrakcje zawiera pakiet wakacyjny dla rodzin?

Pakiet pobytowy w Willi Florek obejmuje wiele atrakcji. Oferujemy możliwość korzystania z oświetlonego basenu, w którym znajduje się także brodzik dla dzieci. Polecamy również zrelaksowanie się w jacuzzi lub w strefie saun. Ponadto dużym plusem naszego hotelu jest lokalizacja. Willa Florek położona jest w samym centrum Rewala, dzięki czemu rodziny mają dostęp do największych atrakcji turystycznych miasta. W pobliżu znajduje się amfiteatr oraz główna promenada. Jednak największą zaletą naszej lokalizacji jest niewielka odległość od plaży, która jest najlepszym miejscem na spędzenie wakacji z rodziną.

Wakacje 2024 od 285 złos./noc Pakiet 4 łapy od 1.07 do 12.07.2024 od 250 złos./noc

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »