scroll

Regulamin

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

Regulamin obiektu

1. Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu pokoi i apartamentów. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji umowę wynajmu uważa się za zawartą.

2. W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się telefonicznie lub też e-mailowo wypełniając formularz rezerwacyjny umieszczony na stronie albo dokonać rezerwacji online. Rezerwacja wymaga wpłaty zadatku w wysokości 35% wartości pobytu. Opłatę należy wpłacić na konto bankowe podane w e-mailu potwierdzającym wstępną rezerwacje w ciągu 2 dni od momentu złożenia rezerwacji. Zadatek w przypadku rezygnacji nie jest zwracany, płatność za pobyt jest dokonywana w momencie przyjazdy gości i wydaniu kluczy do pokoju lub apartamentu czyli pierwszego dnia. Wcześniejszy wyjazd gości nie powoduje zwrotu opłaty za niewykorzystaną część pobytu, jeżeli nie ustalono inaczej to nie pojawienie się gościa do godziny 18 w pokoju lub apartamencie powoduje przepadek zadatku i możliwość ponownego wynajmu pokoju lub apartamentu innym gościom.

3. Odbiór kluczy do pokoju lub apartamentu następuje w recepcji   od godziny 14 najpóźniej do godziny 18, natomiast jeżeli przyjazd nastąpi po godzinie 20 to będzie pobierana dodatkowa jednorazowa opłata w wysokości 150 zł. Natomiast zwrot kluczy musi nastąpić w dniu wyjazdu najpóźniej do godziny 12.

4. W pokojach i apartamentach obowiązuje cisza nocna od godziny 22 do 7 rano. Za szkody spowodowane w pokoju lub apartamencie zostaną obciążeni goście wynajmujący nasz pokój lub apartament w danej chwili.

5. Za zgubienie kluczy do pokoju lub apartamentu Klient ponosi opłatę w wysokości 150 złotych.

6. W pokoju i apartamencie bezwzględnie zabrania się palenia tytoniu, za wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych (balkon, taras). W momencie stwierdzenia złamania tego postanowienia zostanie nałożona kara w wysokości 500 zł.

7. Klient może korzystać z lokalu jedynie w celach mieszkaniowych i nie może go oddać w dalszy podnajem bez zgody Wynajmującego.

8. Nie jest dozwolony w pokoju i apartamencie pobyt większej ilości osób niż maksymalna określona przez Wynajmującego.

9. Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

10. Należy zaznaczyć, iż parking, na pojazdy nie jest parkingiem strzeżonym. Nie posiada on regulaminu, monitoringu czy też osoby sprawującej pieczę nad pojazdami. Właściciel nieruchomości jedynie udostępnia miejsca parkingowe dla gości i pobiera za to opłatę.

11. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste gości pozostawione w pokoju.

12. Oczekując Państwa przyjazdy zapewniamy że dołożymy wszelkich starań by pobyt Państwa w naszym pensjonacie sprawił wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »