scroll

Bezpieczne wakacje 2020 - o czym warto pamiętać?

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

Nie da się ukryć, iż pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich, nie tylko mieszkańców wszystkich kontynentów, ale też usługodawców czy przedsiębiorców. Ucierpiały na tym nie tylko firmy i centra handlowe, ale biura turystyczne i lokalne hotele, które w ciągu roku przyjmują wiele turystów z różnych zakątków kraju. Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie urlopu w kraju i wybierają bezpieczne wakacje nad morzem.

Wakacje w dobie pandemii

Mimo, iż podróżowanie w dalszym ciągu nie należy do bezpiecznych, wiele osób decyduje się na krótkie wycieczki poza miejsce zamieszkania. Prowadzony przez nas hotel w Rewalu jest przystosowany dla rodzin z dziećmi, a nasza załoga wprowadziła wszelkie środki ostrożności. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, między innymi stadniny koni czy muzeum rybołówstwa w sąsiednim Niechorzu. Dzięki temu można spędzić bezpieczne wakacje nad morzem i nie nudzić się.

Podczas urlopu zachowaj pełną ostrożność

W trosce o własne bezpieczeństwo podczas wakacji nad morzem, a także innych osób, warto sprawdzić, czy dany obiekt spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie pokoje w naszym ośrodku są dezynfekowane i wietrzone zaraz po wyjeździe gości. Ponadto na terenie hotelu znajdują się urządzenia, za pomocą których można w każdej chwili zdezynfekować dłonie.

Dbamy także o inne strefy obiektu, takie jak basen czy stołówka, które również są dezynfekowane, a dodatkowo ustalone są godziny, w których można spożywać posiłki. Nie bez powodu nasz hotel został odznaczony jako obiekt bezpieczny. Wakacje nad morzem kojarzą się wielu osobom z miłymi wspomnieniami, a my jako obsługa, chcemy to utrzymać mimo ciężkich warunków związanych z epidemią.

Co zrobić po przyjeździe do hotelu?

Nie należy być obojętnym na panującą sytuację, a także warto przestrzegać obowiązujących zasad. Wówczas chronimy nie tylko siebie, ale i obsługę obiektu czy innych turystów. Po przyjeździe do hotelu, w którym planujemy spędzić bezpieczne wakacje nad morzem należy zapoznać się z instrukcjami w formie plakatów, które są porozwieszane na terenie obiektu. W naszym hotelu w Rewalu takie wytyczne są ogólnodostępne dla wczasowiczów.

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »