scroll

Deszczowy dzień nad morzem - jak go spędzić?

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

Chociaż wszyscy liczą na to, że ich urlop będzie doskonały pod każdym względem, czasem pogoda płata figle, kompletnie krzyżując wszystkie plany. W takim przypadku można zapomnieć o wylegiwaniu się na plaży, opalaniu, czy kąpieli w morzu. Nie znaczy to jednak, że będzie to czas stracony. W okolicy nadal pozostaje wiele atrakcji, które oferują cudowne wrażenia, niezależnie od pogody. Właśnie dzięki nim brzydszy dzień wcale nie stanowi katastrofy.

W deszczowe dni najlepiej udać się na zwiedzanie. Muzea mieszczą się w budynkach, więc odwiedzając je nie zmokniemy, a przy tym możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Wypoczynek w naszej okolicy to okazja do np. zwiedzenia Parku Wieloryba, odwiedzenia oceanarium w Rewalu, czy zobaczenia latarni morskiej mieszczącej się w Niechorzu. Do popularnych atrakcji, dostępnych nawet podczas najbardziej ulewnego deszczu należą także przejazdy kolejką wąskotorową. W deszczowe dni warto również odwiedzić park rozrywki Pomerania niedaleko Kołobrzegu Dygowo-Pyszka czy zobaczyć motylarnię w Niechorzu. Niesprzyjająca aura to także doskonały moment, by wybrać się do restauracji lub pubu i spędzić czas w lokalu.

Jeśli deszcz sprawia, że nie chcą Państwo wychodzić na zewnątrz, nasz ośrodek również oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Nie zapominajmy, że urlop ma służyć, przede wszystkim wypoczynkowi. Żeby się odprężyć wcale nie trzeba wychodzić na zewnątrz. W każdym z naszych pokoi znajduje się darmowe Wi-Fi oraz telewizor wyposażony w pakiet kanałów. Surfowanie w Internecie lub leżenie w łóżku oglądając telewizję również może okazać się świetnym sposobem na spędzenie czasu. Osoby, które wolą bardziej aktywny wypoczynek zachęcamy do skorzystania z naszego basenu lub jakuzzi. Do dyspozycji gości pozostają również nasze trzy sauny.

Niezależnie od tego, jaka jest pogoda, nadmorska okolica oferuje nam wiele atrakcji i sposobów na spędzenie czasu, dlatego nie ma co rozpaczać, jeśli zaskoczy nas deszcz. Wystarczy lekko zmodyfikować plany i nadal można się doskonale bawić.

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »