scroll

Ferie

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

W cenie pobytu:

  • Nocleg w komfortowych pokojach, apartamentach studio lub dwupoziomowych apartamentach: Oferujemy wygodne pokoje, nowoczesne apartamenty studio oraz dwupoziomowe apartamenty, każdy z prywatnym balkonem, łazienką oraz płaskim telewizorem z funkcją Smart TV i klimatyzacją.
  • Aneks kuchenny z dostępem do różnych sprzętów: każdy pokój wyposażony jest w aneks kuchenny, umożliwiający korzystanie z piekarnika z funkcją mikrofalówki oraz dostęp do różnych sprzętów kuchennych.
  • Relaks w basenie i jacuzzi: Zapewniamy dostęp do naszego basenu oraz jacuzzi, abyście mogli cieszyć się chwilami relaksu.
  • Strefa saun: Dla miłośników sauny przygotowaliśmy strefę z łaźnią parową, sauną suchej fińskiej oraz aromatyczną sauną, abyście mogli odprężyć ciało i umysł.
  • Bezpłatne WiFi
Dodatkowo:
W samym sercu resortu czeka na Ciebie nasza przytulna kawiarnia, gdzie aromatyczna kawa miesza się z relaksującą atmosferą. To idealne miejsce na chwilę odpoczynku."Odkryj niezwykłe uroki zimy nad Bałtykiem w sercu Rewala! Nasz pensjonat zapewni Wam wyjątkowy relaks w trakcie ferii zimowych. Zanurzcie się w białej scenerii plaż, delektując się morskim klimatem i komfortem naszych wnętrz. Czekają na Was niezapomniane chwile, białe plaże oraz wiele atrakcji – zapraszamy do zimowego raju nad Bałtykiem!"

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »