scroll

Jak dostać się do Rewala?

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie

Podróżni pragnący wybrać się do Rewala mają do wyboru wiele środków transportu. Mogą dostać się do nas np. prywatnym autem lub środkami transportu publicznego, takimi jak autobusy lub busy. Można dojechać do nas także pociągiem, jednak trzeba uwzględnić przesiadkę w inny środek transportu. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane, dlatego przyjazd do nas nie powinien nikomu sprawić problemu.
 

Dojazd autem

Dostanie się do naszej miejscowości ułatwiają okoliczne, nowoczesne drogi. Z południowo – zachodniej części kraju można dotrzeć do nas autem drogą ekspresową S3, a następnie drogą krajową numer 3. Ze wschodniej części Polski prowadzi do nas droga krajowa nr 6, a z centralnej jest to droga krajowa nr 11. Należy jednak pamiętać, że w sezonie letnim, w okolicy pojawiają się korki. Chcąc je ominąć, warto wyruszyć o odpowiedniej porze. Na drogach, którymi dojeżdżają do nas turyści, największe korki pojawiają się między godziną 10 a 14.
 

Podróż busem lub autokarem

Chcąc dostać się do nas, można skorzystać także z autokarów, które dojeżdżają do nas z wielu miast w całej Polsce. Mamy bardzo dobre połączenie, między innymi, z Katowicami, Szczecinem, Poznaniem, Krakowem, Rybnikiem, Warszawą oraz wieloma innymi miastami.
Warto zapoznać się także z rozkładami prywatnych busów, ponieważ wiele z nich również dojeżdża do Rewala.
 

Przejazd pociągiem

Niestety w Rewalu nie ma stacji kolejowej. Nie znaczy to jednak, że nie można się do nas dostać pociągiem. Wystarczy wysiąść na stacji w Gryficach lub Trzebiatowie, a następnie przesiąść się np. w autobus jadący do Rewala.
 

Jazda na rowerze

Osoby preferujące aktywny wypoczynek, mogą wybrać się w podróż rowerem. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zabranie jednośladu do pociągu. W ten sposób, wysiadając na stacji w Trzebiatowie lub Gryficach, można wskoczyć na rower i na nim pokonać resztę drogi. W przypadku Gryfic będzie to wyprawa, która zajmie około półtorej godziny. Z Trzebiatowa można dojechać rowerem w zaledwie godzinę. Dojazd jednośladem pozwoli cieszyć się pięknem okolicznej przyrody, a jednocześnie zadbać o swoją kondycję.

Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »