scroll

Sylwester 2023/2024

pl de
Blog   facebook
prezent rabaty opinie
SYLWESTER
Rozpocznijcie nowy rok w wyjątkowy sposób, wybierając Wille Arielke nad Morzem Bałtyckim. Serdecznie zapraszamy na Sylwestra 2023/2024, gdzie czekają na Was nie tylko komfortowe noclegi, ale także bogaty pakiet atrakcji. Odkryjcie przyjemność spędzania czasu w naszym resorcie, który oferuje wyjątkową atmosferę oraz wiele możliwości relaksu.

W cenie pobytu:

  • Nocleg w komfortowych pokojach, apartamentach studio lub dwupoziomowych apartamentach: Oferujemy wygodne pokoje, nowoczesne apartamenty studio oraz dwupoziomowe apartamenty, każdy z prywatnym balkonem, łazienką oraz płaskim telewizorem
  • Aneks kuchenny z dostępem do różnych sprzętów: każdy pokój wyposażony jest w aneks kuchenny
  • Relaks w basenie i jacuzzi: Zapewniamy dostęp do naszego basenu oraz jacuzzi, abyście mogli cieszyć się chwilami relaksu.
  • Strefa saun: Dla miłośników sauny przygotowaliśmy strefę z łaźnią parową, sauną suchej fińskiej oraz aromatyczną sauną, abyście mogli odprężyć ciało i umysł.
  • Bezpłatne WiFi
Dodatkowo:
W samym sercu resortu czeka na Ciebie nasza przytulna kawiarnia, gdzie aromatyczna kawa miesza się z relaksującą atmosferą. To idealne miejsce na chwilę odpoczynku.Bądź na bieżąco z rabatami i promocjami


Zapisz »